Facebook
Twitter
In English

Junioriranking

JUNIORI-RANKING 1.1.2018
Lista saattaa olla epätäydellinen, koska emme tiedä kaikkien juniorien syntymäaikoja.
Tässä on mukana ne juniorit, joiden syntymäaika on tiedossa, tai joiden muuten tiedämme olevan juniori.
Pelaaja on luokiteltu sarjaan, johon hän listan ilmestymispäivänä kuuluu.
Jos listalta puuttuu juniori, jonka mielestäsi pitäisi olla mukana, voisitko ystävällisesti ilmoittaa nimen ja syntymäajan meille ensi tilassa sähköpostilla poku.home@squash.fi tai puh. 040 776 5320 Poku Salo
 

POJAT u19
1 Stengård Atte SquNa MA 4
2 Koskinen Ville SqK MA 5
3 Niskala Samuli SC Ruka MA 6
4 Korhonen Elias ESRC MA 7
5 Jalovaara Joel HSK MA 11
6 Niskala Samuli SC Ruka MA 12
7 Sirkiä Rasmus HSK MA 18
8 Rouste Joel ESRC MB 20
9 Elo Santtu TSSq MC 17
10 Penttinen Luka KSQ MC 67
11 Tossavainen Teemu KSQ MC 82
12 Lilja Sebastian ESRC MC 112
13 Pennanen Joel ESRC MD 9
14 Mäntylä Tommi ESRC MD 82

POJAT u17
1 Herola Veikko SqK MB 6
2 Laitinen Oskari OSK MB 31
3 Leppänen Joose ESRC MC 27
4 Liikanen Jasper OSK MC 30
5 Toimela Simo KSQ MD 13
6 Haggren Ilari ESRC MD 52
7 Rouste Jaakko ESRC MD 59
8 Lappalainen Tatu OSK MD 60
9 Rissanen Juho ESRC MD 108
10 Koistinaho Joona OSK MD 131
10 Lauren Arttu HSRC MD 131

POJAT u15
1 Niskala Onni SC Ruka MB 39
2 Ruismäki Ville ESRC MC 6
3 Eskola Ville ESRC MC 12
4 Kallio Juho MiSq MC 56
5 Kuosmanen Joni SqK MC 95
6 Ollikainen Axel ESRC MC 111
7 Kotila Juuso ESRC MD 11
8 Randelin Aapo MiSq MD 13
9 Puhto Onni MiSq MD 74
10 Korhonen Joona OSK MD 76
11 Kämäräinen Aapo MiSq MD 79
12 Heikkinen Matias JSK MD 83
13 Parviainen Otto SqK MD 87
14 Niemikotka Anton ESRC MD 94
15 Rönkä Miska SqK MD 95
16 Saleem Imad ESRC MD 112
17 Toivanen Otto TSSq MD 116
18 Sellin Axel ESRC MD 117
19 Andrejev Joachim ESRC MD 121
20 Uhmann Anton OSK MD 124
21 Paatero Niko ESRC MD 128
21 Hertell Alex ESRC MD 128
23 Hiltunen Niilo ESRC MD 138
24 Bister Kaius ESRC MD 142

POJAT u13
1 Määttänen Antto TSSq MC 48
2 Puura Kaius HSRC MD 23
3 Rönkä Martti SqK MD 53
4 Parviainen Leo SqK MD 64
5 Lehto Eemi HSK MD 67
6 Tossavainen Toni KSQ MD 70
7 Aarto Kasper Sq-88 MD 91
8 Kolehmainen Tuomas MiSq MD 96
9 Salisbury Johannes ESRC MD 108
10 Ylitalo Joonas ESRC MD 121
11 Geers Waldorf HSK MD 124
12 Hopealehto Rasmus ESRC MD 128
13 Saari Risto TSSq MD 131
14 Lahdenperä Tatu JSK MD 136
15 Vierelä Aaro HSK MD 138

POJAT u11
1 Stengård Severi SquNa MD 74
2 Pukari Eemeli OSK MD 93
3 Kuusisto Linus OSK MD 103
4 Ahonen Aapo SqK MD 107
5 Henriksson Noel SquNa MD 121
6 Huotari Joona OSK MD 124
6 Aarto Oliver Sq-88 MD 124
8 Rossi sakari ESRC MD 131
8 Karjalainen Eemeli SC Ruka MD 131
10 Salomaa Lenni HSRC MD 136
11 Hopealehto Jere ESRC MD 138
11 Teitti Aapo MiSq MD 138

TYTÖT u19
1 Uusitalo Milla HSRC NA 2
2 Särkkä Meeri HSK NA 3
3 Takaluoma Iida OSK NA 8
4 Valasma Saana OSK NA 9
5 Penttilä Johanna ESRC NA 13
6 Joutsi Iiris SquNa NB 9
7 Hilli Karoliina OSK NB 12
8 Cong Lu ESRC NB 20
9 Stengård Roosa SquNa NB 21
10 Lehikoinen Iida ESRC NC 3

TYTÖT u17
1 Stengård Kamilla SquNa NA 6
2 Joutsi Viola SquNa NA 14
3 Salmi Heidi KSQ NB 18
4 Irjala Janika KSQ NB 23
5 Haapaniemi Amanda KSQ NC 7
6 Ylikoski Heidi TSK NC 12
7 Heinikoski Elina SquNa NC 15
8 Wiman Stella SquNa NC 28

TYTÖT u15
1 Stengård Jemina SquNa NB 14
2 Linho Aino SquNa NB 15
3 Liikanen Vilma OSK NC 9
4 Rauos Nanna KSQ NC 14
5 Lappalainen Iivi OSK NC 17
6 Palonen Amelie ESRC NC 18
7 Sormunen Siri ESRC NC 20
8 Ahlroos Maria TSSq NC 21
9 Niinikoski Heini ESRC NC 23
9 Borgström Aada ESRC NC 23
11 Saukkonen Tytti MiSq NC 25
11 Liinpää Aino ESRC NC 25
13 Heimonen Elli SqK NC 28
13 Kostin Viola MiSq NC 28
15 Soininen Oona SqK NC 31
15 Takalo Annika ESRC NC 31

TYTÖT u13
1 Kotila Jane ESRC NA 16
2 Joutsi Roosa SquNa NB 16
3 Paksu Viivi MiSq NC 8
4 Ollikainen Nea ESRC NC 10
5 Stengård Iida SquNa NC 13
6 Ruotanen Lotta JSK NC 16
7 Toivanen Lotta TSSq NC 18
8 Kario Sini ESRC NC 21
9 Sipilä Iiris ESRC NC 25
10 Stachon Linda ESRC NC 31
10 Parviainen Leena SqK NC 31