Facebook
Twitter
In English

Junioriranking

JUNIORI-RANKING 1.6.2019
Lista saattaa olla epätäydellinen, koska emme tiedä kaikkien juniorien syntymäaikoja.
Tässä on mukana ne juniorit, joiden syntymäaika on tiedossa, tai joiden muuten tiedämme olevan juniori.
Pelaaja on luokiteltu sarjaan, johon hän listan ilmestymispäivänä kuuluu.
Jos listalta puuttuu juniori, jonka mielestäsi pitäisi olla mukana, voisitko ystävällisesti ilmoittaa nimen ja syntymäajan meille ensi tilassa sähköpostilla poku.home@squash.fi tai puh. 040 776 5320 Poku Salo
 

POJAT u19
1 Niskala Samuli SC Ruka MV 10
2 Stengård Atte SquNa MV 12
3 Koskinen Ville SqK MA 2
4 Korhonen Elias ESRC MA 7
5 Herola Veikko SqK MA 16
6 Tossavainen Teemu KSQ MC 35
7 Liikanen Jasper OSK MC 103
8 Rouste Jaakko ESRC MD 29

POJAT u17
1 Ruismäki Ville ESRC MA 5
2 Laitinen Oskari OSK MA 8
3 Eskola Ville ESRC MB 7
4 Niskala Onni SC Ruka MB 36
5 Ollikainen Axel ESRC MB 50
6 Kuosmanen Joni SqK MC 47
7 Toimela Simo KSQ MC 48
8 Saleem Imad ESRC MC 72
9 Kotila Juuso ESRC MC 95
10 Länsivierto Henri Sq-88 MD 46
11 Parviainen Otto SqK MD 77
12 Lappalainen Tatu OSK MD 79
13 Heikkinen Matias JSK MD 86

POJAT u15
1 Kallio Juho MiSq MC 13
2 Randelin Aapo MiSq MC 37
3 Puura Kaius ESRC MC 81
4 Tossavainen Toni KSQ MC 127
5 Lehto Eemi ESRC MD 13
6 Lahdenperä Tatu JSK MD 39
7 Ahonen Aapo SqK MD 42
8 Saari Risto TSSq MD 53
9 Kontiainen Juho ESRC MD 54
10 Wuolijoki Tapio HSK MD 61
11 Stör Elias PompS MD 64
12 Salisbury Johannes ESRC MD 77
13 Aarto Kasper Sq-88 MD 86
14 Kolehmainen Tuomas MiSq MD 100
15 Pekkala Miikka ESRC MD 101
16 Eskelinen Eeti HSRC MD 102
16 Rumpunen Lenni ESRC MD 102

POJAT u13
1 Teitti Aapo MiSq MD 28
2 Aarto Oliver Sq-88 MD 29
3 Orphanou Raphael ESRC MD 46
4 Parviainen Leo SqK MD 74
5 Huotari Joona OSK MD 86
5 Mattila Juho Sq-88 MD 86
7 Salomaa Lenni HSRC MD 90
8 Rossi Sakari ESRC MD 92
8 Jylli Severi SquNa MD 92
8 Pitkänen Akseli KSQ MD 92
11 Koskinen Lauri SquNa MD 99
12 Henriksson Noel SquNa MD 104

POJAT u11
1 Stengård Severi SquNa MD 13
2 Karppanen Leo HSRC MD 62
3 Karjalainen Eemeli SC Ruka MD 76
4 Kuusisto Linus OSK MD 79
4 Koskivaara Hugo ESRC MD 79
6 Haapalinna Lenni HSRC MD 91
7 Teitti Tuomas MiSq MD 92
8 Mattila Joona Sq-88 MD 104

TYTÖT u19
1 Stengård Kamilla SquNa NA 1
2 Joutsi Viola SquNa NA 2
3 Ylikoski Heidi TSK NB 6
4 Wiman Stella SquNa NB 14
5 Salmi Heidi KSQ NC 2
6 Haapaniemi Amanda KSQ NC 13
6 Irjala Janika KSQ NC 13
8 Wall Anna TSK NC 15

TYTÖT u17
1 Stengård Jemina SquNa NA 10
2 Linho Aino SquNa NA 16
3 Seilo Saimi SquNa NB 3
4 Riutta Vivi HSK NB 19
5 Borgström Aada ESRC NB 23
6 Paaso Oona OSK NC 30
7 Palonen Amelie ESRC NC 32
8 Liikanen Vilma OSK NC 34
9 Elomaa Isla Sq-88 NC 36
10 Niinikoski Heini ESRC NC 39

TYTÖT u15
1 Joutsi Roosa SquNa NA 15
2 Ollikainen Nea ESRC NB 12
3 Ruotanen Lotta JSK NB 15
4 Toivanen Lotta TSSq NB 24
5 Kotila Jane ESRC NC 3
6 Kario Sini ESRC NC 24
7 Ahlroos Maria TSSq NC 27
8 Salonen Senni ESRC NC 30
9 Elomaa Bella Sq-88 NC 36
10 Matalamäki Liisa OSK NC 38
11 Sormunen Siri ESRC NC 39
12 Helminen Sanni ESRC NC 41
12 Liinpää Aino ESRC NC 41

TYTÖT u13
1 Stengård Iida SquNa NB 5
2 Paksu Viivi MiSq NC 12
3 Parviainen Leena SqK NC 18
4 Ben-Amor Lara ESRC NC 23
5 Sipilä Iiris ESRC NC 25
5 Piipponen Anni OSK NC 25

TYTÖT u11
1 Koskivaara Karla ESRC NC 27
2 Hyysalo Viivi ESRC NC 29
3 Borgström Anna ESRC NC 33
4 Hyysalo Milja ESRC NC 35