Facebook
Twitter
In English

Kilpailukalenteri 2016-2017

Kalenteri 2015-16 | Kalenteri 2014-15 | Kalenteri 2013-14 | Kalenteri 2012-13 | Kalenteri 2011-12 | Kalenteri 2010-11 | Kalenteri 2009-10 | Kalenteri 2008-09 | Kalenteri 2007-08

Hae täältä kalenterin pdf-versio

2016 ELOKUU
25.08.-28.08. Suez Helsinki Summer Challenger PSA M5 SSqL Talihalli / Helsinki
26.08.-28.08. Suez Finnish Junior Open P&T: 19, 17, 15, 13 SSqL / Talihalli / Helsinki
2016 SYYSKUU
03.09. Nääs Cup 2016 M1, M50 NääsSq / Tampere
07.09.-10.09. EM-kilpailut henkilökohtainen M N Praha / Tsekki
10.09. Hartwall Jaffa Cup 1 P&T 19-11, ESRC / Espoo
14.09.-17.09. EuroCup seurajoukkueet M N Ponterfract / Englanti
17.09.-18.09. TSSq Cup M1 TSSq / Turku
24.09. Squashliiga 1
30.09.-02.10. Danish Junior Open Kööpenhamina
30.09.-02.10. Salming Göteborg Open PSA CS Göteborg / Ruotsi
2016 LOKAKUU
01.10.-02.10 Helsinki Open Eliitti M1 N1 PSA CS HSK / Helsinki
08.10. Hartwall Jaffa Cup 2 P&T 19-11, ESRC / Espoo
07.10.-10.10. Nordic Junior Open Malmö
15.10. Mikkeli Junior Open P&T: 15,13,11 MiSq / Mikkeli
15.10.-16.10. Maajoukkueviikonloppu
15.10. Seniorijoukkueiden SM 2016 HSRC / Helsinki
14.10.-15.10. Hukka Open 1 M2 OSK / Oulu
21.10.-23.10. Jonas Cup M1PSA M5 Tukholma / Ruotsi
29.10.-30.10. Espoo Women’s Open N1 ESRC / Espoo
29.10.-30.10. Espoo Junior Open Jun: tasoluokat ESRC / Espoo
2016 MARRASKUU
03.11.-06.11. Belgian Junior Open Bryssel
05.11. Tuusula Limited M1 JSK / Tuusula
05.11.-06.11. Juniorijoukkueiden SM 2016 HSK / Helsinki
11.11.-13.11. Espoo HPP Open ELIITTI M1 N1 PSA CS ESRC / Espoo
19.11. Squashliiga 2
26.11. Hartwall Jaffa Cup 3 P&T 19-11, TSSq / Turku
26.11.-27.11. Dunlop Cup M1 N1 HSRC / Helsinki
25.11.-27.11. Black Knight Enskede Cup PSA CS Tukholma / Ruotsi
2016 JOULUKUU
01.12.-04.12. Swiss Junior Open Lagnau am Albis
03.12. Kivenlahti Open M1 MetStone / Espoo
03.12. Fontanella Cup M1 SqK / Siilinjärvi
10.12. Squashliiga 3
17.12. Pori Open M1 SquNa / Pori
2017 TAMMIKUU
02.01.-06.01. British Junior Open Sheffield / Englanti
07.01.-08.01. Lahti Squash Open 2017 M1 N1 LahtiSq / Lahti
14.01.-15.01. Seniorien SM 2017 M35 -> N35 -> SqJu / Seinäjoki
20.01.-22.01. Juniorien SM 2017 P&T: 19,17,15 /13,11 OSK / Oulu
24.01.-29.01. Savcor Finnish Open PSA M5 MiSq / Mikkeli
27.01.-29.01.
Marskin Pultti Cup M1 N1 MiSq / Mikkeli
28.01. Hartwall Jaffa Cup 4 P&T 19-11, ESRC / Espoo
2017 HELMIKUU
04.02. Squashliiga 4
10.02.-12.02. SM-Kilpailut M:Y, B, C, D N:Y, B, C ESP / Espoo
17.02.-19.02. Cronimet Open PSA M5 Skellefteå / Ruotsi
24.02,-26.02. Austrian Junior Open Wien
25.02. Terva Cup M2, Jun OSK / Oulu
2017 MAALISKUU
04.03. Hartwall Jaffa Cup 5 P&T 19-11, MiSq / Mikkeli
04.03.-05.03. Helsinki Eliitti M1 N1 HSK / Helsinki
11.03. Squashliiga 5
18.03. Kuusamo Open M2 SC Ruka / Kuusamo
18.03.-19.03. Dunlop Cup M1 N1 HSRC / Helsinki
25.03. MetroStone Open M1 MetStone / Espoo
25.03. Hukka Open M2 OSK / Oulu
2017 HUHTIKUU
01.04. Squashliiga 6
01.04. Hartwall Jaffa Cup 6 P&T 19-11, ESRC / Espoo
01.04.-02.04. Maajoukkueviikonloppu
08.04.-09.04. JSK Squash Open Eliitti M1 N1 JSK / Helsinki
08.04.-16.04. EM-kilpailut u19 Henk.koht & joukkue ??
16.04. PÄÄSIÄINEN
22.04. Squashliiga playoffs & karsinnat
26.04.-29.04. EM-kilpailut joukkueet M N Helsinki / Espoo
2017 TOUKOKUU
05.05.-07.05. Oulu Junior Open OSK / Oulu
11.05.-14.05. EM-kilpailut u17 / u15 ??
2017 KESÄ-ELOKUU
06.07.-10.07. Pioneer Junior Squash Cup Köln
13.07.-16.07. Dutch Junior Open
04.08.-06.08. Finnish Masters Open Helsinki
13.09.-16.09. EuroCup seurajoukkueet M N Paderborn / Saksa