Facebook
Twitter
In English

Liigatulokset 2018-2019

SM-SARJA, miehet

Kaikki lohkon tulokset ilman kirjautumista täältä
Alla olevat ottelulinkit vaativat kirjautumisen

29.9.2018
Helsinki

ESRC – KSQ 3-1
SC Ruka – JSK 0-4
MiSq – TSSq 3-1
ESRC – SC Ruka 4-0
MiSq – KSQ 3-1
JSK – TSSq 3-1
30.9.2018
Helsinki

ESRC – MiSq 3-1
KSQ – JSK 2-2
SC Ruka – TSSq 2-2
MiSq – JSK 1-3
ESRC – TSSq 2-2
SC Ruka – KSQ 0-4
3.11.2018
Mikkeli

SC Ruka – MiSq 1-3
ESRC – JSK 1-3
TSSq – KSQ 0-4
TSSq – JSK 1-3
SC Ruka – ESRC 1-3
KSQ – MiSq 1-3
26.1.2019
KSQ / Kouvola

KSQ – JSK 2-2
ESRC – JSK 3-1
ESRC – KSQ 3-1
SC Ruka – Kuusamo
SC-Ruka – MiSq 3-1
MiSq – TSSq 3-1
SC-Ruka – TSSq 3-1
9.3.2019
TSSq / Turku

KSQ – TSSq 3-1
JSK – SC Ruka 2-2
MiSq – ESRC 1-3
KSQ – SC Ruka 2-2
JSK – MiSq 2-2
TSSq – ESRC 1-3

Sarjatulukko: Miesten SM-sarja 2018-19

JoukkueOttelutVoitetut pelitHävityt pelitPisteet
ESRC10281228
JSK10251525
MiSq10221822
KSQ10211921
SC Ruka10152515
TSSq109319

SM-SARJA, naiset

Kaikki lohkon tulokset ilman kirjautumista täältä
Alla olevat ottelulinkit vaativat kirjautumisen

29.9.2018
Helsinki

ESRC – MiSq 3-0
HSRC – HSK 3-0
SquNa – ESRC 0-3
MiSq – HSRC 0-3
SquNa – HSK 2-1
30.9.2018
Helsinki

HSRC – SquNa 3-0
HSK – MiSq 1-2
ESRC – HSRC 1-2
SquNa – MiSq 2-1
HSK – ESRC 1-2
3.11.2018
Pori

SquNa – HSRC 0-3
MiSq – HSK 2-1
HSRC – ESRC 3-0
MiSq – SquNa 2-1
ESRC – HSK 0-3
9.3.2019
ESRC / Espoo

ESRC – SquNa 3-1
HSK – HSRC 0-3
MiSq – ESRC 3-0
HSK – SquNa 3-0
HSRC – MiSq 3-0

Sarjataulukko: Naisten SM-sarja 2018-19

JoukkueOttelutVoitetut pelitHävityt pelitPisteet
HSRC823123
MiSq8101410
HSK8101410
ESRC89159
SqwuNa88168

I-DIVISIOONA, miehet, Lohko A

Kaikki lohkon tulokset ilman kirjautumista täältä
Alla olevat ottelulinkit vaativat kirjautumisen

29.9.2018
Espoo

JSK II – HSRC I 2-1
HSK I – Sq88 2-1
ESRC II – TSSq II 1-2
JSK II – Sq88 1-2
HSK I – ESRC II 2-1
HSRC I – TSSq II 1-2
3.11.2018
Helsinki

JSK II – ESRC II 1-2
HSRC I – Sq88 1-2
HSK I – TSSq II 1-2
ESRC II – Sq88 1-2
JSK II – TSSq II 1-2
HSK I – HSRC I 2-1
26.1.2019
TSSq / Turku

JSK II – HSK I 2-1
ESRC II – HSRC I 2-1
Sq88 – TSSq II 3-0
ESRC II – JSK II 0-3
Sq88 – HSRC I 2-1
TSSq II – HSK I 3-0
9.3.2019
JSK / Tuusula

HSRC I – JSK II 1-2
TSSq II – JSK II 2-1
TSSq II – HSRC I 2-1
Sq88 / Espoo
Sq88 – HSK I 3-0
ESRC II – HSK I 2-1
Sq88 – ESRC II 2-1
23.3.2019
HSK / Helsinki

Sq88 – JSK
HSRC I – HSK I
TSSq II – ESRC II
HSK I – JSK II
TSSq II – Sq88
HSRC I – ESRC II

Sarjataulukko: Miesten I-div A 2018-19

JoukkueOttelutVoitetut pelitHävityt pelitPisteet
Sq881021921
JSK II10171317
TSSq II10151515
ESRC II10141614
HSRC10121812
HSK10111911

I-DIVISIOONA, miehet, Lohko B

Kaikki lohkon tulokset ilman kirjautumista täältä
Alla olevat ottelulinkit vaativat kirjautumisen

29.9.2018
Mikkeli

KSQ II – NääsSq I 0-3
MiSq II – NääsSq II 2-1
LahtiSq – JoSK 1-2
KSQ II – NääsSq II 1-2
MiSq II – LahtiSq 2-1
NääsSq I – JoSK 2-1
4.11.2018
Tampere

KSQ II – LahtiSq 0-3 (wo)
NääsSq I – NääsSq II 3-0
MiSq II – JoSK 3-0
LahtiSq – NääsSq II 3-0
KSQ II – JoSK 0-3 (wo)
MiSq II – NääsSq I 1-2
26.1.2019
LahtiSq / Lahti

MiSq II – KSQ II 3-0
LahtiSq – NääsSq I 2-1
NääsSq II – JoSK 1-2
LahtiSq – KSQ II 3-0
NääsSq II – NääsSq I 2-1
JoSK – MiSq II 1-2
9.3.2019
KSQ / Kouvola

NääsSq I – KSQ II 3-0
KSQ II – MiSq II 0-3
NääsSq I – MiSq II 1-2
JoSK / Joensuu
JoSK – NääsSq II 2-1
JoSK – LahtiSq 2-1
NääsSq II – LahtiSq 2-1
23.3.2019
NääsSq / Tampere

NääsSq II – KSQ II 2-1
NääsSq I – LahtiSq 2-1
JoSK – KSQ II 3-0
LahtiSq – MiSq II 0-3
JoSK – NääsSq I 0-3
NääsSq II – MiSq II 1-2

Sarjataulukko: Miesten I-div B 2018-19

JoukkueOttelutVoitetut pelitHävityt pelitPisteet
MiSq II1023723
NääsSq I1021921
LahtiSq10161416
JoSK10161416
NääsSq II10121812
KSQ II102282

I-DIVISIOONA, naiset

Kaikki lohkon tulokset ilman kirjautumista täältä
Alla olevat ottelulinkit vaativat kirjautumisen

29.9.2018
Tampere

ESRC II – ESRC III 1-2
TSK – HSK II 1-2
SquNa II – ESRC II 2-1
ESRC III – TSK 3-0
SquNa II – HSK II 2-1
4.11.2018
Pori

TSK – SquNa II 0-3
HSK II – ESRC III 2-1
ESRC II – TSK 2-1
HSK II – ESRC II 2-1
SquNa II – ESRC III 2-1
26.1.2019
HSK / Helsinki

SquNa II – TSK 3-0
ESRC III – HSK II 1-2
TSK – ESRC II 1-2
ESRC III – SquNa II 0-3
ESRC II – HSK II 2-1
9.3.2019
ESRC / Espoo

ESRC II – SquNa II 0-3
HSK II – TSK 2-1
ESRC III – ESRC II 3-0
HSK II – SquNa II 0-3
TSK – ESRC III 1-2

Sarjataulukko: Naisten I-div 2018-19

JoukkueOttelutVoitetut pelitHävityt pelitPisteet
SquNa II821321
ESRC III8131113
HSK II8121212
ESRC II89159
TSK85195

II-DIVISIOONA, miehet, Lohko A

Kaikki lohkon tulokset ilman kirjautumista täältä
Alla olevat ottelulinkit vaativat kirjautumisen

29.9.2018
Jyväskylä

JSK III – TSSq III 3-0 (wo)
LSQ – HSRC III 2-1
ESRC V – LahtiSq II 0-3 (wo)
JSK III – HSRC III 2-1
LSQ – ESRC V 3-0 (wo)
TSSq III – LahtiSq II 0-3 (wo)
3.11.2018
Tuusula

JSK III – ESRC V 2-1
TSSq III – HSRC III 3-0
LSQ – LahtiSq II 0-3 (wo)
ESRC V – HSRC III 1-2
JSK III – LahtiSq II 3-0
LSQ – TSSq III 0-3 (wo)
26.1.2019
ESRC / Espoo

JSK III – LSQ 2-1
ESRC V – TSSq III 1-2
HSRC III – LahtiSq II 3-0
ESRC V – JSK III 1-2
HSRC III – TSSq III 3-0
LahtiSq II – LSQ 0-3
9.3.2019
TSSq / Turku

TSSq III – JSK III 0-3
LahtiSq II – JSK III 1-2
LahtiSq II – TSSq III 1-2
HSRC / Helsinki
HSRC III – LSQ 1-2
ESRC V – LSQ 0-3
HSRC III – ESRC V 1-2
23.3.2019
LahtiSq / Lahti

HSRC III – JSK III 1-2
TSSq III – LSQ 3-0
LahtiSq – ESRC V 2-1
LSQ – JSK III 0-3
LahtiSq – HSRC III 0-3
TSSq III – ERSC V 2-1

Sarjataulukko: Miesten II-div A 2018-19

JoukkueOttelutVoitetut pelitHävityt pelitPisteet
JSK III1023723
HSRC III10191119
LSQ10151515
LahtiSq II10131713
TSSq II10121812
ESRC V108228

II-DIVISIOONA, miehet, Lohko B

Kaikki lohkon tulokset ilman kirjautumista täältä
Alla olevat ottelulinkit vaativat kirjautumisen

29.9.2018
Pori

SquNa – HSRC IV 1-2
ESRC III – NääsSq IV 3-0
SalSi – PompS 1-2
SquNa – NääsSq IV 3-0
ESRC III – SalSi 3-0
HSRC IV – PompS 2-1
3.11.2018
Espoo

SquNa – SalSi 2-1
HSRC IV – NääsSq IV 3-0
ESRC III – PompS 2-1
SalSi – NääsSq IV 1-2
SquNa – PompS 1-2
ESRC III – HSRC IV 1-2
26.1.2019
HSRC / Helsinki

SquNa – ESRC III 1-2
SalSi – HSRC IV 0-3
NääsSq IV – PompS 1-2
SalSi – SquNa 0-3
NääsSq IV – HSRC IV 0-3
PompS – ESRC III 1-2
9.3.2019
PompS / Porvoo

HSRC IV – SquNa 3-0
PompS – SquNa 2-1
PompS – HSRC IV 1-2
NääsSq / Tampere
NääsSq IV – ESRC III 0-3
SalSi – ESRC III 0-3
NääsSq IV – SalSi 1-2
23.3.2019
SalSi / Helsinki

NääsSq IV – SquNa 3-0
HSRC IV – ESRC III 2-1
PompS – SalSi 3-0
ESRC III – SquNa 2-1
PompS – NääsSq IV 3-0
HSRC IV – SalSi 3-0

Sarjataulukko: Miesten II-div B 2018-19

JoukkueOttelutVoitetut pelitHävityt pelitPisteet
HSRC IV1025525
ESRC III1022822
PompS10181218
SquNa10161416
SalSi105255
NääsSq IV104264

II-DIVISIOONA, miehet, Lohko C

Kaikki lohkon tulokset ilman kirjautumista täältä
Alla olevat ottelulinkit vaativat kirjautumisen

29.9.2018
Tampere

NääsSq III – HSK II 2-1
MyyrSq – SaSkö 0-3
ESRC LS – ESP 1-2
NääsSq III – SaSkö 0-3
MyyrSq – ESRC LS 1-2
HSK II – ESP 3-0
3.11.2018
Espoo

NääsSq III – ESRC LS 1-2
HSK II – SaSkö 1-2
MyyrSq – ESP 1-2
ESRC LS – SaSkö 0-3
NääsSq III – ESP 1-2
MyyrSq – HSK II 1-2
26.1.2019
ESRC / Espoo

NääsSq II – MyyrSq 3-0
ESRC LS – HSK II 2-1
SaSkö – ESP 3-0
ESRC LS – NääsSq II 1-2
SaSkö – HSK II 3-0
ESP – MyyrSq 2-1
9.3.2019
HSK / Helsinki

HSK II – NääsSq III 3-0
ESP – NääsSq III 2-1
ESP – HSK II 2-1
SaSkö / Salo
SaSkö – MyyrSq 3-0
ESRC IS – MyyrSq 1-2
SaSkö – ESRC LS 2-1
23.3.2019
MyyrSq / Vantaa

SaSkö – NääsSq III 2-1
HSK II – MyyrSq 3-0
ESP – ESRC LS 3-0
MyyrSq – NääsSq III 1-2
ESP – SaSkö 0-3
HSK II – ESRC LS 3-0

Sarjataulukko: Miesten II-div C 2018-19

JoukkueOttelutVoitetut pelitHävityt pelitPisteet
SaSkö1027327
HSK II10181218
ESP10151515
NääsSq III10131713
ESRC LS10102010
MyyrSq107237

II-DIVISIOONA, miehet, Lohko D

Kaikki lohkon tulokset ilman kirjautumista täältä
Alla olevat ottelulinkit vaativat kirjautumisen

29.9.2018
Vantaa

HSRC II – MetStone 0-3
ESRC IV – KSQ III 3-0
MyyrSq II – HSRC II 3-0
MetStone – ESRC IV 1-2
MyyrSq II – KSQ III 3-0
3.11.2018
Kouvola

ESRC IV – MyyrSq II 1-2
KSQ III – MetStone 0-3
HSRC II – ESRC IV 1-2
MyyrSq II – MetStone 1-2
KSQ III – HSRC II 0-3
26.1.2019
MetStone / Espoo

MyyrSq II – ESRC IV 0-3
MetStone – KSQ III 3-0
ESRC IV – HSRC II 2-1
MetStone – MyyrSq II 2-1
HSRC II – KSQ III 3-0
9.3.2019
HSRC / Helsinki

HSRC II – MyyrSq II 1-2
KSQ III – ESRC IV 0-3
MetStone – HSRC II 1-2
KSQ III – MyyrSq II 0-3
ESRC IV – MetStone 2-1

Sarjataulukko: Miesten II-div D 2018-19

JoukkueOttelutVoitetut pelitHävityt pelitPisteet
ESRC IV818618
MetStone816816
MyyrSq II815915
HSRC II8111311
KSQ III80240

II-DIVISIOONA, miehet, Lohko E

Kaikki lohkon tulokset ilman kirjautumista täältä
Alla olevat ottelulinkit vaativat kirjautumisen

3.11.2018
Kuusamo

SqJu – OSK 2-1
SC Ruka II – MiSq III 3-0
YlivSq – SqJu 0-3
OSK – SC Ruka 1-2
YlivSq – MiSq III 3-0
4.11.2018
Kuusamo

SC Ruka II – YlivSq 2-1
MiSq III – OSK 0-3
SqJu – SC Ruka II 0-3
YlivSq – OSK 1-2
MiSq III – SqJu 0-3
9.3.2019
YlivSq / Ylivieska

YlivSq – SC Ruka II 0-3
OSK – MiSq III 3-0
SC Ruka II – SqJu 1-2
OSK – YlivSq 3-0
SqJu – MiSq III 3-0
9.3.2019
YlivSq / Ylivieska

SqJu – YlivSq 2-1
MiSq III – SC Ruka II 1-2
OSK – SqJu 2-1
MiSq III – YlivSq 0-3
SC Ruka II – OSK 2-1

Sarjataulukko: Miesten II-div E 2018-19

JoukkueOttelutVoitetut pelitHävityt pelitPisteet
SC Ruka II819519
OSK816816
SqJu815915
YlivSq89159
MiSq III81231