Facebook
Twitter
In English

Kalenteri 2019-20 | Kalenteri 2018-19 | Kalenteri 2017-18 | Kalenteri 2016-17 | Kalenteri 2015-16 | Kalenteri 2014-15 | Kalenteri 2013-14 | Kalenteri 2012-13 | Kalenteri 2011-12 | Kalenteri 2010-11 | Kalenteri 2009-10 | Kalenteri 2008-09

Elokuu

1-2.8.               HSRC 2020-Vision Cup (HSRC/SSqL, Helsinki) Mixed tasoluokat
3-5.8.               Suurleiri (SSqL, Helsinki)
8-9.8.               Avoin
15-16.8.           Avoin
22-23.8.           Liittokokous ja seuratoiminnan kehittämispäivät (Puistola, Helsinki)
29-30.8.           Karakal Open (JSK Squash, Tuusula) M

Syyskuu

5-6.9.              Nääs CUP 2020 (NääsSquash, Tampere) M
12.9.                Jaffa Cup 1 (ESRC, Espoo) Juniorit, tasoluokat
12-13.9.           TSSq Cup (TSSq, Turku) M
12-13.9.           Pomps Open (PompS, Porvoo) M
19.9.                Juniori- & Masters GP 1 (MiSq, Mikkeli) Alle 19v & yli 35v tasoluokat
26.9.                SquashLiiga 1
27.9.                Squashohjaajakurssi (SSqL, Helsinki)

Lokakuu

3-4.10.             Espoo Women’s Open 2020 (ESRC, Espoo) N
3-4.10.             Dunlop Cup (HSRC, Helsinki) M
4.10.                Jaffa 2 (ESRC, Espoo) Juniorit, tasoluokat
10-11.10.         Masters- + Juniorijoukkueiden SM (HSRC) Alle 19v/Yli 35v joukkueet
17-18.10.         Helsinki Open (HSK, Helsinki) M+N
26.10.              Team Sportia Squash Tournament (Smash, Helsinki) M/N/Jun

Marraskuu

31.10.              Jaffa 3 (ESRC, Espoo) Juniorit, tasoluokat
31.10.-1.11.     Terva Cup, (OSK, Oulu)
31.10.-1.11.    Tuusula Open (JSK Squash, Tuusula)
7-8.11.             SquashLiiga 2
14-15.11.         Salon Skössit Open (SaSkö, Salo) M
21-22.11.         MyyrSquash Open 2020 (MyyrSq, Vantaa) M
22.11.              Squashohjaajakurssi (SSqL, Lahti)
28.11.              Jaffa 4 (OSK, Oulu) Juniorit, tasoluokat
28-29.11.         Espoo Open (ESRC, Espoo) M+N

Joulukuu

5-6.12.             Juniori- & Masters GP 2 (TSSq, Turku) Alle 19v & yli 35v tasoluokat
12-13.12.         Fontanella Cup (SQK, Kuopio) M
19-20.12.         Pori Open (SquNa, Pori) M + juniorit
26-27.12.         Avoin

Tammikuu 2021

2-3.1.               Lahti Alugan Open (LahtiSq, Lahti) M+N
9-10.1.             Junioreiden SM-kilpailut (ESRC) T+P 11,13,15,17,19
16-17.1.           Masters-SM-turnaus (HSK, Helsinki) M+N 35,40,45,50,55,60,65,70,75
23.1.                SquashLiiga 3
24.1.                Maajoukkuekarsintapäivä (kevään arvokisat)
27-31.1.           Savcor Finnish Open, PSA (MiSq, Mikkeli)
30.1.                Jaffa 5 (TSSq, Turku) Juniorit, tasoluokat
30-31.1.           Marskin Pultti Cup (MiSq, Mikkeli) M

Helmikuu

6-7.2.               Juniori- & Masters GP 3 (Avoin) Alle 19v & yli 35v tasoluokat
12-14.2.           Yleiset SM-kilpailut (SSqL, Helsinki) M+N
20-21.2.           Karakal Open 2 (JSK Squash, Tuusula) M
27.2.                SquashLiiga 4

Maaliskuu

6.3.                  Jaffa 6 (ESRC, Espoo) Juniorit, tasoluokat
6-7.3.               JSK Open (JSK Squash, Talihalli) M+N
13-14.3.           Squash57 SM-kilpailut (Avoin) M+N+Harrastajat
20.3.                SquashLiiga 5
26-28.3.           WSF Level 1 valmentajakoulutus (SSqL, Helsinki)
27-28.3.           Kuusamo Open, PSA Satellite (SC Ruka, Kuusamo) M+N

Huhtikuu

26.3.-4.4.         U19 EM-kilpailut (Langnau am Albis, Sveitsi)
3-4.4.               Avoin (Pääsiäinen)
10.4.                Jaffa 7 (MiSq, Mikkeli) Juniorit, tasoluokat
10.4.                Espoo Women’s Open 2021 (ESRC, Espoo) N
17-18.4.           SquashLiiga Superviikonloppu
24-25.4.           Avoin
28.4.-1.5.         EM-kilpailut, M+N (SSqL, Helsinki)

Toukokuu

1-2.5.               Juniori-/Masters -GP 4 (Avoin) Alle 19v & yli 35v tasoluokat
6-9.5.               EM-kilpailut U17+U15 (TBC)
8-9.5.               Jaffa 8 (ESRC, Espoo) Juniorit, tasoluokat
15-16.5.           SquashLiiga, nousu-/putoamiskarsinnat
22-23.5.           HSK Cup (HSK, Helsinki) M+N
29-30.5.           Avoin

Kesäkuu

5-6.6.               Avoin
7-10.6.             Suurleiri (SSqL)
12-13.6.           Avoin

Heinäkuu

2-6.7.               European Junior Open, Köln
8-11.7.             Dutch Junior Open, Amsterdam

Elokuu

2-4.8.               Suurleiri (SSqL)

Lokakuu 2021

9-10.10.           Masters Joukkue-SM + Juniori Joukkue-SM (avoin)

Tammikuu 2022

8-9.1.               Junioreiden SM-kilpailut (HSK, Helsinki).
15-16.1.           Masters-SM-kilpailut (Avoin)

Maaliskuu 2022

12-13.3.           Squash57 SM-kilpailut (Avoin) M+N+Harrastajat