Facebook
Twitter
In English

Junioriranking

JUNIORI-RANKING 1.11.2019
Lista saattaa olla epätäydellinen, koska emme tiedä kaikkien juniorien syntymäaikoja.
Tässä on mukana ne juniorit, joiden syntymäaika on tiedossa, tai joiden muuten tiedämme olevan juniori.
Pelaaja on luokiteltu sarjaan, johon hän listan ilmestymispäivänä kuuluu.
Jos listalta puuttuu juniori, jonka mielestäsi pitäisi olla mukana, voisitko ystävällisesti ilmoittaa nimen ja syntymäajan meille ensi tilassa sähköpostilla poku.home@squash.fi tai puh. 040 776 5320 Poku Salo
 

POJAT u19
1 Herola Veikko SqK MA 18
2 Toimela Simo KSQ MC 59
3 Liikanen Jasper OSK MD 1
4 Rouste Jaakko ESRC MD 58

POJAT u17
1 Ruismäki Ville ESRC MA 4
2 Laitinen Oskari OSK MA 11
3 Eskola Ville ESRC MB 6
4 Niskala Onni SC Ruka MB 28
5 Ollikainen Axel ESRC MB 59
6 Kallio Juho MiSq MC 23
7 Randelin Aapo MiSq MC 43
8 Saleem Imad ESRC MC 56
9 Kuosmanen Joni SqK MC 63
10 Kotila Juuso ESRC MC 108
11 Heikkinen Matias JSK MD 38
12 Länsivierto Henri Sq-88 MD 71
13 Parviainen Otto SqK MD 114
13 Kontiainen Juho ESRC MD 114

POJAT u15
1 Tossavainen Toni KSQ MC 101
2 Puura Kaius ESRC MC 120
3 Ahonen Aapo SqK MD 59
4 Lahdenperä Tatu JSK MD 62
5 Lehto Eemi ESRC MD 67
6 Wuolijoki Tapio HSK MD 70
7 Salisbury Johannes ESRC MD 90
8 Parviainen Leo SqK MD 99
9 Saari Risto TSSq MD 102
10 Rumpunen Lenni ESRC MD 119
11 Pitkänen Akseli KSQ MD 123
12 Kolehmainen Tuomas MiSq MD 132
12 Aarto Kasper Sq-88 MD 132
14 Eskelinen Eeti HSRC MD 137

POJAT u13
1 Teitti Aapo MiSq MD 31
1 Aarto Oliver Sq-88 MD 31
3 Stengård Severi SquNa MD 50
4 Orphanou Raphael ESRC MD 71
5 Karppanen Leo HSRC MD 99
6 Mattila Juho Sq-88 MD 103
7 Salomaa Lenni HSRC MD 111
8 Rautio Valtteri MiSq MD 112
9 Karjalainen Eemeli SC Ruka MD 114
10 Kuusisto Linus OSK MD 123
10 Rossi Sakari ESRC MD 123
10 Jylli Severi SquNa MD 123
13 Koskinen Lauri SquNa MD 131
14 Soini Olli KSQ MD 132
15 Petäjä Ohto LahtiSq MD 138
16 Henriksson Noel SquNa MD 139

POJAT u11
1 Teitti Tuomas MiSq MD 84
2 Koskivaara Hugo ESRC MD 114
3 Haapalinna Lenni HSRC MD 120
4 Ruuttu Reko MiSq MD 122
5 Mattila Joona Sq-88 MD 123
6 Rauste Teemu Sq-88 MD 132
7 Knuuti Eelis ESRC MD 136

TYTÖT u19
1 Stengård Kamilla SquNa NA 2
2 Joutsi Viola SquNa NA 5
3 Ylikoski Heidi TSK NB 14
4 Wiman Stella SquNa NB 21
5 Riutta Vivi HSK NC 5
6 Salmi Heidi KSQ NC 17
7 Irjala Janika KSQ NC 21
8 Haapaniemi Amanda KSQ NC 24

TYTÖT u17
1 Stengård Jemina SquNa NA 10
1 Stengård Jemina SquNa NA 10
2 Seilo Saimi SquNa NA 12
3 Linho Aino SquNa NA 15
4 Borgström Aada ESRC NC 6
5 Salonen Senni ESRC NC 18
6 Paaso Oona OSK NC 37
7 Palonen Amelie ESRC NC 41
7 Elomaa Isla Sq-88 NC 41
9 Niinikoski Heini ESRC NC 46
10 Liinpää Aino ESRC NC 48

TYTÖT u15
1 Joutsi Roosa SquNa NA 13
2 Stengård Iida SquNa NA 16
3 Ruotanen Lotta JSK NB 7
4 Kotila Jane ESRC NB 9
5 Ollikainen Nea ESRC NB 20
6 Toivanen Lotta TSSq NC 2
7 Sipilä Iiris ESRC NC 34
8 Kario Sini ESRC NC 36
9 Ahlroos Maria TSSq NC 39
10 Elomaa Bella Sq-88 NC 41
11 Helminen Sanni ESRC NC 48

TYTÖT u13
1 Paksu Viivi MiSq NC 1
2 Ben-Amor Lara ESRC NC 27
3 Parviainen Leena SqK NC 32
4 Piipponen Anni OSK NC 35
5 Kenakkala Sini OSK NC 46

TYTÖT u11
1 Koskivaara Karla ESRC NC 37
2 Hyysalo Viivi ESRC NC 41
2 Hyysalo Milja ESRC NC 41