Facebook
Twitter
In English

Yhteystiedot

HUOM!
Ilmoitathan tämän listan puutteista ja virheellisyyksistä: squash.office[at]squash.fi

MIESTEN SM-SARJA

ESRC Matias Tuomi matias.tuomi@esrc.fi 050 5376204
JSK Squash Heikki Ruotanen heikki.ruotanen@festo.com 045 6577031
KSQ Keijo Petelius keijo.petelius@gmail.com 040 8634332
MiSq Erno Teitti erno.teitti@gmail.com 050 5168276
SC Ruka Marko Kämäräinen mkamarainen@gmail.com 040 5337556
TSSq Anssi Määttänen maattanen.anssi@gmail.com 041 5025245

NAISTEN SM-SARJA

ESRC Marja Vainio marja.vainio@esrc.fi 050 5988732
HSK Jan Riutta / Meeri Särkkä jan.riutta@gmail.com / meerim.sarkka@gmail.com 040 8242960
HSRC Maarit Ekholm maarit.ekholm@hotmail.com 040 4154165
MiSq Marianna Närhi mariannanarhi@outlook.com 044 2603177
SquNa I Teemu Joutsi tjoutsi@gmail.com 050 5871457
SquNa II Timo Seilo Timo.Seilo@vesuvius.com 040 5634616

MIESTEN 1-DIVISIOONA

ESRC II Diamond Iiro Stubin iiro.stubin@esrc.fi 040 5034488
HSRC I Janne Elovirta ejanne@welho.com 040 4119639
JoSK Sami Simonen samisimonen@hotmail.com 050 5066514
JSK II Heikki Ruotanen heikki.ruotanen@festo.com 045 6577031
MiSq II Henri Koskinen kosa76@hotmail.com 050 546 7496
NääsSq I Erik Mäki erik.maki64@gmail.com 040 5865456
Smash Jussi Vehniäinen jussivehniainen1@gmail.com 041 5135843
Sq-88 Ilkka Aarto ilkka.aarto@gmail.com 0400 894428
SqK Petri Räbinä petri.rabina@gmail.com 050 596 5014

NASTEN 1-DIVISIOONA

ESRC Dynamite Honne Syväniemi honne.syvaniemi@esrc.fi 050 5965355
ESRC Match Ball Morgan Xiao-Berglund morgan.xiao-berglund@esrc.fi 040 5910396
ESRC Superpallot Emilia Kostiainen emilia.kostiainen@esrc.fi 041 3631744
JSK Squash Heikki Ruotanen heikki.ruotanen@festo.com 045 6577031
TSK Arja Puustinen puustinenarja@gmail.com 050 4087712

MIESTEN 2-DIVISIOONA, LÄNSI-LOHKO

HSK Jan Riutta jan.riutta@gmail.com 040 8242960
HSRC III Arttu Raunio raunart@gmail.com 040 5047062
MyyrSq I Heikki Castrén heikki.castren@sok.fi 040 500 2982
NääsSq II Antti Rossi, Kimmo Kiviniemi antti.m.rossi@icloud.com 040 8605380
SaSkö Juhani Heinonen juhani.heinonen@fimnet.fi 040 7052028
TSSq II Timo Ahlroos timo.ahlroos@gmail.com 040 8313443

MIESTEN 2-DIVISIOONA, ITÄ-LOHKO

HSRC II Lucharors Ilari Mustonen ilari.mustonen@gmail.com 050 3483469
JSK III Heikki Ruotanen heikki.ruotanen@festo.com 045 6577031
LahtiSq Arto Kytö rudi.kyto@gmail.com 050 5208764
LSQ Lauri Selänne lauri.selanne@gmail.com 0400 376 297
PompS Kai Stör Pomps.info@gmail.com 040 177 2202
SC Ruka II Kari Niskala kn.hyvatuuli@gmail.com ‭050 584 2080‬

MIESTEN 3-DIVISIOONA, A-LOHKO

ESRC Lucky Stroke Eino Vaarala eino.vaarala@esrc.fi 040 6329636
ESRC VI Joakim Majander joakim.majander@esrc.fi 044 9768544
HSK II Jan Riutta jan.riutta@gmail.com 040 8242960
HSRC IV Matti Kallio kallio@fi.conceptum-logistics.com 045 6511157
MetStone Jarmo Karjala jarmo.karjala@gmail.com 044 7003200

MIESTEN 3-DIVISIOONA, B-LOHKO

ESP Martti Nakari martti.nakari@outotec.com 040 5077090
ESRC IV Joonas Kylliäinen joonas.kylliainen@esrc.fi 040 5632070
HSRC V Markku Laurén markku.lauren@hsrc.fi 045 634 3816
MyyrSq II Luukas Raatikainen luukas.raatikainen@gmail.com 050 409 5708
SalSi Kalle Winter kalle.winter61@gmail.com 040 570 4447
Smash II Jussi Vehniäinen jussivehniainen1@gmail.com 041 5135843

MIESTEN 3-DIVISIOONA, C-LOHKO

ESRC III Karl-Kristian Högström kalle.hogstrom@gmail.com 040 565 4622
KSQ II Jan Granberg granbergje@gmail.com 0400 256070
LahtiSq II Pekka Riikonen pekkariikonen69@gmail.com 044 7132230
MiSq III Juho Kallio juho.olavikallio@gmail.com 050 5940332
MyyrSq. III Tomi Routamo tomi.routamo@iki.fi 040 844 5152

MIESTEN 3-DIVISIOONA, D-LOHKO

NääsSq III Jukka Nummi jukkanummi69@gmail.com 050 68179
OSK Harri Valasma hvalasma@gmail.com 040 5620377
SquJu Petri Packalen ppackalen@gmail.com 050 5818481
SquNa Jonne Stengård jonne.stengard@gmail.com 040 7350616
YlivSq Teuvo Määttänen teuvo.maattanen@kotinet.com 0400 296675