Facebook
Twitter
In English

Ranking 1.11.2019

Ranking aakkosjärjestyksessä | Junioriranking | Senioriranking | Rankingin määräytyminen | Maailman ranking, miehet | Maailman ranking, naiset | ESF:n junioriranking

Seurasiirrot, vuokrapelaajat ja ulkomaalaiset

Rankingarkisto
 

MIEHET VALIO-LUOKKA

Sija Nimi Seura K-arvo Juoks.no.
1 Tuominen Olli KSQ (SSqL *) 1
2 Mustonen Henrik TSSq (PSA 87) 2
3 Äijänen Miko JSK (PSA 100) 3
4 Tuomi Matias ESRC (PSA 130) 4
5 Äijänen Jami JSK (SSqL *) 5
6 Vähämaa Jaakko ESRC 122,125 6
7 Leskinen Aleksi MiSq 120,258 7
8 Karsikas Ville JSK 113,758 8
9 Rautiainen Kristian ESRC 112,333 9
10 Niskala Samuli SC Ruka 109,883 10
11 Ruokangas Nuutti TSSq 74,742 11
12 Koskinen Ville SqK 91,350 12
(SSqL *) = Kilpailuryhmän päätös
rankingmääräysten mukaisesti.

MIEHET A-LUOKKA

Sija Nimi Seura K-arvo Juoks.no.
1 Stengård Atte SquNa 87,625 12
2 Jalovaara Joel HSK 87,717 13
3 Knuutila Tatu ESRC 86,650 14
4 Ruismäki Ville ESRC 85,925 15
4 Kononen Heikki KSQ 84,617 16
6 Ryyppö Tommi TSSq 84,233 17
6 Monto Mika HSRC 83,575 18
8 Määttänen Anssi TSSq 81,192 19
9 Koskelin Janne JSK 79,608 20
10 Halonen Juho SqK 78,992 21
11 Ruotanen Heikki JSK 77,483 22
11 Laitinen Oskari OSK 77,483 23
12 Puurunen Santtu Sq-88 76,583 24
13 Häkkinen Tuomas MiSq 74,483 25
14 Järvinen Janne KSQ 73,900 26
15 Pääkkönen Marko TSSq 71,067 27
15 Stör Kai JSK 71,067 28
17 Kytö Arto LahtiSq 70,917 29
18 Herola Veikko SqK 69,842 30
19 Mehta Riku KSQ 69,350 31
20 Naukkarinen Esa KSQ 67,333 32
21 Stubin Iiro MetStone 66,775 33
22 Yliranta Raimo JSK 66,708 34
23 Teitti Erno MiSq 63,333 35
24 Kananen Henri JoSK 60,083 36
25 Korhonen Elias ESRC 59,283 37
26 Mäki Erik NääsSq 59,033 38
27 Värilä Marko HSK 58,875 39
28 Kämäräinen Marko SC Ruka 58,458 40
29 Tiitinen Petteri TSSq 57,667 41
30 Valasma Harri OSK 57,600 42
31 Hautanen Eemeli JSK 57,175 43
32 Suistomaa Marko MiSq 56,567 44

MIEHET B-LUOKKA

Sija Nimi Seura K-arvo Juoks.no.
1 Pohjamies Tuomo ESRC 55,258 45
2 Holden Ben HSRC 54,500 46
3 Raiski Seppo Sq-88 54,417 47
4 Ulfves Kristian ESRC 54,208 48
5 Sulku Lasse SaSkö 53,883 49
6 Eskola Ville ESRC 53,192 50
7 Kela Petri ESRC 52,708 51
8 Heinonen Juha NääsSq 52,083 52
9 Vanhanen Markus MiSq 51,833 53
10 Westren-Doll Jack JSK 51,758 54
11 Puukko Kimmo JSK 51,583 55
12 Repo Petteri HSRC 51,367 56
13 Riutta Jan HSK 50,425 57
14 Koskivaara Kimmo ESRC 49,958 58
15 Salminen Riku HSK 49,883 59
16 Niinimäki Tomi Smash 49,792 60
17 Raunio Arttu HSRC 49,533 61
18 Andersson Albert PompS 48,583 62
19 Rasmus Petri JSK 47,358 63
20 Aarto Ilkka Sq-88 45,500 64
21 Lind Tommi ESRC 45,367 65
22 Koivula Kimmo LahtiSq 45,333 66
23 Bardis Vasilis HSRC 45,317 67
24 Antikainen Samuli OSK 43,767 68
25 Stengård Jonne SquNa 43,500 69
26 Heinonen Juhani SaSkö 43,167 70
27 Iglesias Angel NääsSq 42,933 71
28 Niskala Onni SC Ruka 42,925 72
29 Sutelainen Esa HSRC 42,867 73
30 Leskinen Kale HSK 41,567 74
31 Kylmälä Vesa ESRC 40,300 75
32 Vuopala Risto HSRC 40,250 76
33 Määttänen Teuvo YlivSq 40,125 77
34 Vikström Jussi HSRC 40,000 78
35 Ahlroos Timo TSSq 39,400 79
36 Simonen Sami JoSK 39,217 80
37 Nikunen Ville HSRC 38,667 81
38 Konttinen Vesa JSK 37,750 82
39 Luolamo Ville JoSK 36,617 83
40 Wahlstedt Jyrki HSRC 35,358 84
41 Montell Timo JSK 35,233 85
42 Marjomaa Olli HSK 35,200 86
43 Niemi Tuukka HSRC 34,933 87
44 Puustinen Jouko KSQ 34,683 88
45 Poutiainen Olle MiSq 34,333 89
46 Lankinen Eetu JoSK 33,333 90
47 Pösö Mika HSK 32,783 91
48 Tulonen Timo HSRC 32,500 92
49 Kiviniemi Kimmo NääsSq 31,667 93
49 Muukkonen Mirko MiSq 31,667 94
51 Ojala Ari NääsSq 31,400 95
51 Söderholm Tom TSSq 31,400 96
53 Karhu Joonas KSQ 31,333 97
54 Liimatainen Juha ESRC 31,083 98
55 Karjalainen Hannu HSK 31,058 99
56 Ignatius Markku MetStone 30,750 100
57 Rossi Antti NääsSq 30,600 101
58 Vehniäinen Jussi Smash 30,558 102
59 Ollikainen Axel ESRC 29,983 103
60 Särkkä Reijo ESP 29,717 104
61 Högström Karl-Kristian ESRC 29,683 105
62 Suvanto Teemu HSRC 29,450 106
63 Rouste Joel ESRC 28,833 107
64 Tuominen Esa HSRC 27,383 108

MIEHET C-LUOKKA

Sija Nimi Seura K-arvo Juoks.no.
1 Hiltunen Kari HSRC 27,167 109
2 Lilja Harry ESRC 26,833 110
3 Larvus Lauri HSRC 26,667 111
4 Saharinen Janne JSK 26,525 112
5 Purhonen Mikko LahtiSq 26,167 113
6 Brink Alexander ESRC 25,817 114
7 Penttilä Atte Smash 25,542 115
8 Elo Santtu TSSq 25,500 116
9 Oksa Mika SaSkö 25,133 117
10 Sjöblom Lars HSRC 24,283 118
11 Toivanen Roope TSSq 24,200 119
12 Wiljander Esa PompS 23,433 120
13 Wichmann Jan TSK 23,333 121
14 Simola Jussi ESRC 23,175 122
15 Nummi Jukka NääsSq 23,133 123
16 Solansuu Tommi SalSi 22,833 124
16 Seppänen Mikko ESRC 22,833 125
18 Karppinen Esa PompS 22,667 126
19 Pennanen Joel ESRC 22,133 127
19 Kekoni Tuomo ESRC 22,133 128
21 Koskinen Henri MiSq 21,667 129
22 Niskala Kari SC Ruka 21,267 130
23 Kallio Juho MiSq 20,850 131
24 Vaarala Eino ESRC 20,450 132
25 Särkiniemi Jan MyyrSq 20,167 133
26 Selänne Lauri LSQ 20,000 134
27 Karjala Jarmo MetStone 19,967 135
28 Tornberg Risto SC Ruka 19,833 136
29 Lonkila Juho HSRC 19,550 137
30 Kallio Matti HSRC 19,175 138
31 Hämäläinen Martti SqJu 19,167 139
32 Raatikainen Luukas MyyrSq 18,833 140
33 Söderström Juha TSSq 18,600 141
34 Havaste Jukka HSRC 18,417 142
35 Rönn Risto SqJu 18,333 143
35 Valtola Oskari MiSq 18,333 144
37 Nakari Martti ESP 18,317 145
38 Kivi-Koskinen Harri MetStone 18,167 146
39 Laatikainen Jaakko OSK 18,133 147
40 Salminen Severi OSK 18,117 148
41 Salminen Jukka-Pekka OSK 18,083 149
42 Korhonen Kim ESRC 17,800 150
43 Randelin Aapo MiSq 17,750 151
44 Helminen Aki LahtiSq 17,617 152
45 Pyykkö Tero NääsSq 17,333 153
46 Salomaa Tommi Sq-88 16,667 154
46 Ekholm Tommi HSRC 16,667 155
48 Saarnivaara Pete SC Ruka 16,500 156
48 Riikonen Pekka LahtiSq 16,500 157
48 Nikunen Kalle HSRC 16,500 158
51 Kaistinen Markku SalSi 16,283 159
52 Lepistö Ossi LahtiSq 16,250 160
53 Arimo Tapio ESRC 16,167 161
54 Penttinen Luka KSQ 16,000 162
54 Rapelo Juha NääsSq 16,000 163
56 Saleem Imad ESRC 15,867 164
57 Packalen Petri SqJu 15,750 165
58 Tossavainen Teemu KSQ 15,500 166
59 Toimela Simo KSQ 15,167 167
60 Koivu Tapio ESRC 15,133 168
61 Pajo Timo SqK 14,983 169
62 Ali Akif ESRC 14,850 170
63 Kuosmanen Joni SqK 14,750 171
64 Scolari Chris MyyrSq 14,667 172
65 Leppänen Mika JSK 14,542 173
66 Saarentaus Juha ESRC 14,525 174
67 Nousmaa Timo MyyrSq 14,500 175
68 Valtola Lauri MiSq 14,250 176
69 Peltola Jaakko-Antti YlivSq 14,167 177
70 Ahola Juha MyyrSq 13,833 178
71 Virtanen Ilkka JSK 13,350 179
72 Lind Antti HSRC 12,833 180
73 Räbinä Petri SqK 12,683 181
74 Reinikainen Jukka KSQ 12,667 182
75 Hautala Kari MetStone 12,500 183
75 Selkälä Jonas NääsSq 12,500 184
75 Visanko Miikka OSK 12,500 185
78 Herola Timo SqK 12,400 186
79 Lankinen Tatu JoSK 12,267 187
80 Wallin Toni JSK 12,167 188
80 Jousimies Terho Sq-88 12,167 189
80 Ulvila Juha SqJu 12,167 190
83 Castrén Heikki MyyrSq 12,000 191
83 Eskoli Vesa HSK 12,000 192
85 Mäkisalo Esa SquNa 11,833 193
85 Winter Kalle SalSi 11,833 194
87 Kallioinen Timo SaSkö 11,500 195
87 Seilo Timo SquNa 11,500 196
89 Holopainen Antti MyyrSq 11,333 197
90 Mustonen Ilari HSRC 11,250 198
91 Lappalainen Eemeli SquNa 11,200 199
92 Hänninen Matias MiSq 10,800 200
93 Haapakoski Sami YlivSq 10,500 201
93 Pentikäinen Joni MiSq 10,500 202
95 Sillanpää Mikko LSQ 10,333 203
96 Lähteenmäki Petteri NääsSq 10,167 204
97 Lehtola Kari WSK 10,000 205
97 Romu Timo SaSkö 10,000 206
99 Aalto Kari ESRC 9,833 207
99 Virgo Iain HSRC 9,833 208
101 Tossavainen Toni KSQ 9,750 209
102 Saloranta Pyry SqK 9,717 210
103 Männistö Juha SqJu 9,667 211
104 Aalto Topias ESRC 9,467 212
105 Puumala Ilkka SC Ruka 9,333 213
105 Viljanen Mikko HSRC 9,333 214
107 Somoano Alberto ESRC 9,250 215
108 Pyynönen Erkki NääsSq 9,167 216
108 Kotila Juuso ESRC 9,167 217
110 Larvus Eero LahtiSq 8,500 218
111 Mether Jari WSK 8,333 219
111 Timberg Tero ESRC 8,333 220
111 Helenius Sami NääsSq 8,333 221
111 Vikström Ilmari HSRC 8,333 222
115 Antikainen Harri OSK 8,200 223
116 Tapiola Tero KSQ 8,167 224
117 Rusanen Harri OSK 8,050 225
118 Raumolin Juha JSK 7,833 226
118 Mäenpää Tero TSSq 7,833 227
120 Puura Kaius ESRC 7,633 228
121 Liinamaa Kari SquNa 7,567 229
122 Kaarenmaa Sampo MyyrSq 7,333 230
123 Rapelo Risto NääsSq 7,167 231
123 Kaltiainen Kai JSK 7,167 232
125 Tanskanen Ari SqK 7,083 233
126 Määttänen Jani YlivSq 7,000 234
127 Raivio Taneli ESRC 6,883 235
128 Kolhi Robert NääsSq 6,833 236

MIEHET D-LUOKKA

Sija Nimi Seura K-arvo Juoks.no.
1 Heimo Hannu SaSkö 6,667 237
1 Elovirta Janne HSRC 6,667 238
1 Seppälä Markus HSRC 6,667 239
1 Liikanen Jasper OSK 6,667 240
5 Kaukonen Markus ESRC 6,583 241
6 Pietilä Vesa OSK 6,533 242
7 Peltola Janne-Matti SalSi 6,500 243
7 Koskela Vesa LahtiSq 6,500 244
9 Koivisto Torbjörn ESP 6,333 245
9 Halonen Jari MyyrSq 6,333 246
9 Manneroos Aatos TSSq 6,333 247
9 Lokkila Mauri TSSq 6,333 248
9 Walli Timo SquNa 6,333 249
14 Grinden Kjell JoSK 6,267 250
15 Pennanen Kimmo ESRC 6,233 251
16 Laitala Janne ESRC 6,167 252
17 Koponen Mikko JoSK 6,000 253
17 En Janne KSQ 6,000 254
19 Ulkuniemi Tapio SqJu 5,717 255
20 Niivuori Lasse LSQ 5,667 256
21 Seikkula Marko OSK 5,483 257
22 Haanpää Hannu ESRC 5,333 258
22 Petelius Keijo KSQ 5,333 259
24 Kärki Leo SqK 5,317 260
25 Männistö Mika SquNa 5,267 261
26 Koskela Jouni JoSK 5,200 262
26 Korhonen Kari JoSK 5,200 263
28 Elo Samuli TSSq 5,167 264
29 Mäntylä Tommi ESRC 5,000 265
29 Väisänen Kalle OSK 5,000 266
31 Teitti Aapo MiSq 4,917 267
31 Aarto Oliver Sq-88 4,917 268
33 Falck Janne ESP 4,833 269
33 Vähämaa Vesa ESP 4,833 270
33 Lappalainen Marko ESRC 4,833 271
33 Majander Joakim ESRC 4,833 272
37 Annala Timo LSQ 4,667 273
38 Heikkinen Matias JSK 4,583 274
39 Salkala Ville ESRC 4,500 275
39 Kenakkala Sami OSK 4,500 276
39 Rintanen Juha SalSi 4,500 277
39 Lyytikkä Jarkko LahtiSq 4,500 278
39 Kerttula Klaus MiSq 4,500 279
39 Rintala Joni TSSq 4,500 280
39 Kontuniemi Jali NääsSq 4,500 281
46 Väisänen Jesse Smash 4,250 282
47 Lintunen Olli MiSq 4,167 283
48 Rummukainen Pauli JoSK 4,133 284
48 Räsänen Jyrki JoSK 4,133 285
50 Stengård Severi SquNa 4,083 286
51 Mäkinen Eero NääsSq 4,000 287
52 Saariaho Mikko MetStone 3,833 288
52 Thil Karri YlivSq 3,833 289
52 Ylipoussu Tapani SC Ruka 3,833 290
52 Palo Timo LahtiSq 3,833 291
52 Nieminen Jukka-Pekka LSQ 3,833 292
57 Turto Tino TSSq 3,667 293
58 Rouste Jaakko ESRC 3,500 294
59 Kylliäinen Joonas ESRC 3,333 295
59 Kankaanpää Timo SalSi 3,333 296
59 Ahonen Aapo SqK 3,333 297
62 Lahdenperä Tatu JSK 3,333 298
63 Blomqvist Tommy MetStone 3,167 299
63 Mikkilä Janne PompS 3,167 300
63 Olkkonen Markku MiSq 3,167 301
66 Laitinen Timo HSRC 3,000 302
67 Jokinen Matti LahtiSq 2,667 303
67 Lehto Eemi ESRC 2,667 304
67 Pasma Jani Smash 2,667 305
70 Wuolijoki Tapio HSK 2,583 306
71 Hyrske Markku HSK 2,500 307
71 Käpynen Tommi NääsSq 2,500 308
71 Holm Jarmo HSK 2,500 309
71 Tirkkonen Juha ESP 2,500 310
71 Matalamäki Jan HSRC 2,500 311
71 Orphanou Raphael ESRC 2,500 312
71 Länsivierto Henri Sq-88 2,500 313
78 Kuuluvainen Juha TSSq 2,333 314
78 Pohja Harri ESRC 2,333 315
78 Häggqvist Kaj LahtiSq 2,333 316
78 Blomqvist Jyri NääsSq 2,333 317
82 Kivi-Koskinen Marko HSRC 2,250 318
83 Teräsvirta Heikki SalSi 2,167 319
84 Hassinen Heikki SalSi 2,000 320
84 Walli Bertil ESP 2,000 321
84 Välimäki Mauri OSK 2,000 322
84 Poutiainen Hannu MiSq 2,000 323
84 Teitti Tuomas MiSq 2,000 324
89 Pitkänen Lupu HSRC 1,950 325
90 Salisbury Johannes ESRC 1,917 326
91 Laurén Markku HSRC 1,800 327
92 Linser Niklas HSRC 1,750 328
93 Pääkkönen Mikko HSK 1,667 329
93 Uotila Mika HSRC 1,667 330
93 Aalto Jan PompS 1,667 331
93 Sihvonen Dan PompS 1,667 332
93 Keränen Kimmo MyyrSq 1,667 333
93 Hokkanen Ari SalSi 1,667 334
99 Olkinuora Heikki SqK 1,500 335
99 Parviainen Leo SqK 1,500 336
99 Karppanen Leo HSRC 1,500 337
102 Saari Risto TSSq 1,417 338
103 Soralahti Eero MetSq 1,333 339
103 Lappalainen Ukko MetSq 1,333 340
103 Nevanlinna Jussi Smash 1,333 341
103 Mattila Juho Sq-88 1,333 342
103 Järvinen Ville SalSi 1,333 343
103 Sahla Atte TSSq 1,333 344
103 Vihtonen Mathew MyyrSq 1,333 345
103 Sirén Jan SquNa 1,333 346
111 Salomaa Lenni HSRC 1,250 347
112 Rautio Valtteri MiSq 1,167 348
112 Tarvo Jukka ESP 1,167 349
114 Lambert Risto JSK 1,000 350
114 Parviainen Otto SqK 1,000 351
114 Karjalainen Eemeli SC Ruka 1,000 352
114 Koskivaara Hugo ESRC 1,000 353
114 Kontiainen Juho ESRC 1,000 354
119 Rumpunen Lenni ESRC 0,917 355
120 Haapalinna Lenni HSRC 0,667 356
120 Tarvo Jukka ESP 0,667 357
122 Ruuttu Reko MiSq 0,583 358
123 Ekholm Lars VSK 0,500 359
123 Lampila Timo SalSi 0,500 360
123 Paatelma Markku VSK 0,500 361
123 Kuusisto Linus OSK 0,500 362
123 Rossi Sakari ESRC 0,500 363
123 Jylli Severi SquNa 0,500 364
123 Pitkänen Akseli KSQ 0,500 365
123 Mattila Joona Sq-88 0,500 366
131 Koskinen Lauri SquNa 0,417 367
132 Kolehmainen Tuomas MiSq 0,333 368
132 Aarto Kasper Sq-88 0,333 369
132 Soini Olli KSQ 0,333 370
132 Rauste Teemu Sq-88 0,333 371
136 Knuuti Eelis ESRC 0,250 372
137 Eskelinen Eeti HSRC 0,167 373
138 Petäjä Ohto LahtiSq 0,167 374
139 Henriksson Noel SquNa 0,083 375

NAISET VALIO-LUOKKA

Sija Nimi Seura K-arvo Juoks.no.
1 Soini Emilia ESRC (PSA 57) 1
2 Korhonen Emilia ESRC PSA (114) 2
3 Koskinen Riina HSRC (PSA 124) 3
4 Huuhka Henrietta SqK 155,863 4
5 Särkkä Meeri HSK 131,238 5
6 Vainio Marja ESRC 106,200 6

NAISET A-LUOKKA

Sija Nimi Seura K-arvo Juoks.no.
1 Kostiainen Emilia ESRC 104,450 7
2 Stengård Kamilla SquNa 100,000 8
3 Valasma Saana OSK 97,975 9
4 Ekholm Maarit HSRC 97,113 10
5 Joutsi Viola SquNa 96,450 11
6 Piekäinen Riikka ESRC 86,650 12
7 Penttilä Johanna HSK 86,638 13
8 Xiao-Berglund Morgan ESRC 82,238 14
9 Kolk vd Birgitta HSK 79,213 15
10 Stengård Jemina SquNa 77,450 16
11 Uusitalo Milla HSRC 74,675 17
12 Seilo Saimi SquNa 74,125 18
13 Joutsi Roosa SquNa 70,925 19
14 Luhtala Raila ESRC 70,375 20
15 Linho Aino SquNa 70,000 21
16 Stengård Iida SquNa 68,463 22

NAISET B-LUOKKA

Sija Nimi Seura K-arvo Juoks.no.
1 Vanhanen Susanna MiSq 66,750 23
2 Luhtala Inka ESRC 64,375 24
3 Aalto-Setälä Katri HSK 61,650 25
4 Vanhanen Saara MiSq 60,125 26
5 Björnström Michaela HSRC 52,500 27
6 Niemistö Sari HSK 51,250 28
7 Ruotanen Lotta JSK 49,425 29
8 Koivumäki Sanna ESRC 46,688 30
9 Kotila Jane ESRC 46,125 31
10 Niemelä Jutta MiSq 45,000 32
11 Mäkelä Heli HSK 40,000 33
12 Nurmonen Susanna ESRC 37,225 34
13 Koivu Tiina ESRC 36,000 35
14 Ylikoski Heidi TSK 34,950 36
15 Kokko Monica LahtiSq 34,625 37
16 Mäkelä Minna TSK 33,200 38
17 Turkia Tanja LahtiSq 32,425 39
18 Hui Kwai Wah Monique HSRC 31,025 40
19 Närhi Marianna MiSq 31,000 41
20 Ollikainen Nea ESRC 30,500 42
21 Wiman Stella SquNa 28,450 43
22 Syväniemi Honne ESRC 25,125 44
23 Kronlund Lilli ESRC 23,500 45
24 Halme Hanna-Mari HSK 23,250 46
24 Ojala Pia ESRC 23,250 47

NAISET C-LUOKKA

Sija Nimi Seura K-arvo Juoks.no.
1 Paksu Viivi MiSq 22,700 48
2 Toivanen Lotta TSSq 22,675 49
3 Lilja Cecilia ESRC 22,500 50
4 Mustonen Kristina LahtiSq 21,925 51
5 Riutta Vivi HSK 19,000 52
6 Borgström Aada ESRC 17,750 53
7 Wall Anna TSK 17,500 54
8 Seren Yrsa ESRC 16,500 55
9 Vuorela Lotta PompS 15,750 56
10 Anttila Kaisu ESRC 15,000 57
11 Schneider Leena JSK 14,250 58
12 Kiviharju Kristiina JSK 13,250 59
12 Prandstetter Satu HSK 13,250 60
14 Närhi Taina ESRC 13,125 61
15 Juutilainen Pinja HSK 12,500 62
15 Rehula Maria ESRC 12,500 63
17 Salmi Heidi KSQ 9,250 64
18 Salonen Senni ESRC 9,000 65
19 Takala Helmi TSK 8,250 66
19 Puustinen Arja TSK 8,250 67
21 Irjala Janika KSQ 8,000 68
22 Berggren Katariina ESRC 6,500 69
23 Stengård Mia SquNa 6,000 70
24 Haapaniemi Amanda KSQ 5,500 71
25 Takala Hanna-Mari SquNa 5,000 72
26 Laitinen Maritta OSK 4,500 73
27 Ben-Amor Lara ESRC 4,125 74
28 Ylikoski Laura TSK 4,000 75
28 Rysä Kristiina ESRC 4,000 76
28 Takala Annika TSK 4,000 77
28 Kohijoki Kaisa SquNa 4,000 78
32 Kipinä Sari OSK 3,750 79
32 Parviainen Leena SqK 3,750 80
34 Sipilä Iiris ESRC 2,625 81
35 Piipponen Anni OSK 2,250 82
36 Kario Sini ESRC 1,875 83
37 Koskivaara Karla ESRC 1,500 84
37 Paaso Oona OSK 1,500 85
39 Toivonen Erja HSK 1,000 86
39 Ahlroos Maria TSSq 1,000 87
41 Palonen Amelie ESRC 0,750 88
41 Hyysalo Viivi ESRC 0,750 89
41 Hyysalo Milja ESRC 0,750 90
41 Elomaa Bella Sq-88 0,750 91
41 Elomaa Isla Sq-88 0,750 92
46 Niinikoski Heini ESRC 0,500 93
46 Kenakkala Sini OSK 0,500 94
48 Helminen Sanni ESRC 0,250 95
48 Liinpää Aino ESRC 0,250 96
48 Somoano Ella ESRC 0,250 97