Facebook
Twitter
In English

Ranking 1.1.2020

Ranking aakkosjärjestyksessä | Junioriranking | Senioriranking | Rankingin määräytyminen | Maailman ranking, miehet | Maailman ranking, naiset | ESF:n junioriranking

Seurasiirrot, vuokrapelaajat ja ulkomaalaiset

Rankingarkisto
 

MIEHET VALIO-LUOKKA

Sija Nimi Seura K-arvo Juoks.no.
1 Tuominen Olli KSQ (SSqL *) 1
2 Äijänen Miko JSK (PSA) 2
3 Mustonen Henrik TSSq (PSA) 3
4 Tuomi Matias ESRC (PSA) 4
5 Vähämaa Jaakko ESRC 134,125 5
6 Äijänen Jami JSK (SSqL *) 6
7 Leskinen Aleksi MiSq 120,258 7
8 Niskala Samuli SC Ruka 117,508 8
9 Karsikas Ville JSK 99,125 9
10 Monto Mika HSRC 96,575 10
11 Jalovaara Joel HSK 93,342 11
12 Määttänen Anssi TSSq 89,933 12
(SSqL *) = Kilpailuryhmän päätös
rankingmääräysten mukaisesti.

MIEHET A-LUOKKA

Sija Nimi Seura K-arvo Juoks.no.
1 Stengård Atte SquNa 88,375 13
2 Koskinen Ville SqK 87,100 14
3 Rautiainen Kristian ESRC 85,917 15
4 Kononen Heikki KSQ 84,617 16
5 Knuutila Tatu ESRC 83,917 17
6 Laitinen Oskari OSK 83,642 18
7 Ruismäki Ville ESRC 81,142 19
8 Halonen Juho SqK 80,575 20
9 Koskelin Janne JSK 79,608 21
10 Puurunen Santtu Sq-88 76,083 22
11 Ryyppö Tommi TSSq 74,767 23
12 Ruokangas Nuutti TSSq 74,500 24
13 Häkkinen Tuomas MiSq 72,967 25
14 Ruotanen Heikki JSK 72,333 26
15 Herola Veikko SqK 71,375 27
16 Mehta Riku KSQ 69,350 28
17 Järvinen Janne KSQ 68,900 29
18 Kämäräinen Marko SC Ruka 68,683 30
19 Pääkkönen Marko TSSq 67,267 31
20 Kytö Arto LahtiSq 67,083 32
21 Värilä Marko HSK 66,942 33
22 Stubin Iiro MetStone 66,775 34
23 Yliranta Raimo JSK 66,375 35
24 Sulku Lasse SaSkö 66,150 36
25 Naukkarinen Esa KSQ 65,167 37
26 Stör Kai JSK 65,117 38
27 Pohjamies Tuomo ESRC 64,942 39
28 Teitti Erno MiSq 64,500 40
29 Tiitinen Petteri TSSq 61,667 41
30 Holden Ben HSRC 60,667 42
31 Kananen Henri JoSK 60,533 43
32 Eskola Ville ESRC 59,625 44

MIEHET B-LUOKKA

Sija Nimi Seura K-arvo Juoks.no.
1 Hautanen Eemeli JSK 56,825 45
2 Suistomaa Marko MiSq 55,533 46
3 Mäki Erik NääsSq 55,200 47
4 Ulfves Kristian ESRC 54,142 48
5 Heinonen Juhani SaSkö 53,533 49
6 Kela Petri ESRC 53,275 50
7 Heinonen Juha NääsSq 52,900 51
8 Raiski Seppo Sq-88 52,033 52
9 Puukko Kimmo JSK 51,767 53
10 Koskivaara Kimmo ESRC 51,608 54
11 Leskinen Kale HSK 51,567 55
12 Niinimäki Tomi Smash 49,792 56
13 Riutta Jan HSK 49,658 57
14 Raunio Arttu HSRC 49,533 58
15 Andersson Albert PompS 48,583 59
16 Niskala Onni SC Ruka 47,425 60
17 Westren-Doll Jack JSK 46,625 61
18 Stengård Jonne SquNa 45,900 62
19 Lind Tommi ESRC 45,367 63
20 Muukkonen Mirko MiSq 45,167 64
21 Korhonen Elias ESRC 43,933 65
22 Antikainen Samuli OSK 43,767 66
23 Salminen Riku HSK 43,500 67
24 Sutelainen Esa HSRC 42,867 68
25 Niemi Tuukka HSRC 42,533 69
26 Valasma Harri OSK 42,067 70
27 Bardis Vasilis HSRC 41,083 71
28 Wahlstedt Jyrki HSRC 40,425 72
29 Vikström Jussi HSRC 40,000 73
30 Repo Petteri HSRC 39,700 74
31 Iglesias Angel NääsSq 39,600 75
32 Nikunen Ville HSRC 39,167 76
33 Koivula Kimmo LahtiSq 38,667 77
34 Ahlroos Timo TSSq 38,500 78
35 Vuopala Risto HSRC 38,483 79
36 Konttinen Vesa JSK 37,750 80
37 Rasmus Petri JSK 37,075 81
38 Liimatainen Juha ESRC 36,083 82
39 Karjalainen Hannu HSK 35,625 83
40 Aarto Ilkka Sq-88 35,500 84
41 Tulonen Timo HSRC 35,433 85
42 Kylmälä Vesa ESRC 34,800 86
43 Puustinen Jouko KSQ 34,683 87
44 Poutiainen Olle MiSq 34,333 88
45 Pösö Mika HSK 32,450 89
46 Marjomaa Olli HSK 32,267 90
47 Ojala Ari NääsSq 31,400 91
48 Montell Timo JSK 31,233 92
49 Suvanto Teemu HSRC 31,183 93
50 Lonkila Juho HSRC 30,850 94
51 Rossi Antti NääsSq 30,600 95
52 Vehniäinen Jussi Smash 30,558 96
53 Ignatius Markku MetStone 30,450 97
54 Särkkä Reijo ESP 30,200 98
55 Toivanen Roope TSSq 29,867 99
56 Ollikainen Axel ESRC 29,483 100
57 Söderholm Tom TSSq 29,233 101
58 Simonen Sami JoSK 28,333 102
59 Tornberg Risto SC Ruka 28,217 103
60 Pennanen Joel ESRC 28,067 104
61 Högström Karl-Kristian ESRC 27,833 105
62 Kiviniemi Kimmo NääsSq 27,667 106
63 Määttänen Teuvo YlivSq 27,375 107
64 Saharinen Janne JSK 27,225 108

MIEHET C-LUOKKA

Sija Nimi Seura K-arvo Juoks.no.
1 Oksa Mika SaSkö 26,433 109
2 Seppänen Mikko ESRC 26,333 110
3 Rouste Joel ESRC 26,167 111
4 Brink Alexander ESRC 25,817 112
5 Penttilä Atte Smash 25,542 113
6 Sjöblom Lars HSRC 25,267 114
7 Lankinen Eetu JoSK 24,767 115
8 Tuominen Esa HSRC 24,717 116
9 Hiltunen Kari HSRC 24,333 117
10 Särkiniemi Jan MyyrSq 24,167 118
11 Wiljander Esa PompS 23,433 119
12 Vanhanen Markus MiSq 23,333 120
13 Kallio Juho MiSq 23,267 121
14 Nummi Jukka NääsSq 23,133 122
15 Lilja Harry ESRC 23,000 123
16 Simola Jussi ESRC 22,908 124
17 Luolamo Ville JoSK 22,667 125
18 Larvus Lauri HSRC 22,000 126
19 Purhonen Mikko LahtiSq 22,000 127
20 Wallin Toni JSK 21,767 128
21 Raatikainen Luukas MyyrSq 21,733 129
22 Niskala Kari SC Ruka 21,267 130
23 Randelin Aapo MiSq 20,767 131
24 Havaste Jukka HSRC 20,250 132
25 Stengård Jani SquNa 20,067 133
26 Selänne Lauri LSQ 20,000 134
27 Saleem Imad ESRC 19,950 135
28 Timberg Tero ESRC 19,833 136
29 Laatikainen Jaakko OSK 19,483 137
30 Söderström Juha TSSq 19,400 138
31 Kallio Matti HSRC 19,175 139
32 Solansuu Tommi SalSi 19,167 140
33 Arimo Tapio ESRC 19,000 141
34 Korhonen Kim ESRC 18,967 142
35 Karppinen Esa PompS 18,833 143
36 Vaarala Eino ESRC 18,567 144
37 Valtola Oskari MiSq 18,333 145
38 Kivi-Koskinen Harri MetStone 18,167 146
39 Karhu Joonas KSQ 17,833 147
40 Elo Santtu TSSq 17,667 148
41 Helminen Aki LahtiSq 17,617 149
42 Castrén Heikki MyyrSq 17,467 150
43 Salomaa Tommi Sq-88 16,667 151
44 Ekholm Tommi HSRC 16,667 152
45 Nikunen Kalle HSRC 16,500 153
46 Nakari Martti ESP 16,317 154
47 Lepistö Ossi LahtiSq 16,250 155
48 Koskinen Henri MiSq 16,167 156
49 Kaistinen Markku SalSi 16,117 157
50 Penttinen Luka KSQ 16,000 158
51 Rapelo Juha NääsSq 16,000 159
52 Mäkisalo Esa SquNa 15,967 160
53 Packalen Petri SqJu 15,750 161
54 Karjala Jarmo MetStone 15,750 162
55 Toimela Simo KSQ 15,667 163
56 Tossavainen Teemu KSQ 15,500 164
57 Wichmann Jan TSK 15,000 165
58 Nousmaa Timo MyyrSq 14,667 166
59 Scolari Chris MyyrSq 14,667 167
60 Leppänen Mika JSK 14,542 168
61 Saarentaus Juha ESRC 14,525 169
62 Räbinä Petri SqK 14,417 170
63 Valtola Lauri MiSq 14,250 171
64 Peltola Jaakko-Antti YlivSq 14,167 172
65 Koivu Tapio ESRC 13,967 173
66 Kuosmanen Joni SqK 13,833 174
67 Hämäläinen Martti SqJu 13,500 175
68 Pyykkö Tero NääsSq 13,500 176
69 Lind Antti HSRC 13,467 177
70 Virtanen Ilkka JSK 13,350 178
71 Seilo Timo SquNa 12,767 179
72 Reinikainen Jukka KSQ 12,667 180
73 Saarnivaara Pete SC Ruka 12,500 181
74 Selkälä Jonas NääsSq 12,500 182
75 Visanko Miikka OSK 12,500 183
76 Pentikäinen Joni MiSq 12,333 184
77 Winter Kalle SalSi 12,300 185
78 Liinamaa Kari SquNa 12,233 186
79 Jousimies Terho Sq-88 12,167 187
80 Ulvila Juha SqJu 12,167 188
81 Riikonen Pekka LahtiSq 11,833 189
82 Walli Timo SquNa 11,800 190
83 Rönn Risto SqJu 11,667 191
84 Ahola Juha MyyrSq 11,667 192
85 Tossavainen Toni KSQ 11,583 193
86 Ali Akif ESRC 11,367 194
87 Ahonen Aapo SqK 11,350 195
88 Mustonen Ilari HSRC 11,250 196
89 Kaltiainen Kai JSK 11,183 197
90 Kärki Leo SqK 11,017 198
91 Somoano Alberto ESRC 10,917 199
92 Mäenpää Tero TSSq 10,900 200
93 Salminen Jukka-Pekka OSK 10,833 201
94 Holopainen Antti MyyrSq 10,833 202
95 Kekoni Tuomo ESRC 10,833 203
96 Pajo Timo SqK 10,733 204
97 Kaarenmaa Sampo MyyrSq 10,400 205
98 Sillanpää Mikko LSQ 10,333 206
99 Lähteenmäki Petteri NääsSq 10,167 207
100 Romu Timo SaSkö 10,000 208
101 Teitti Aapo MiSq 9,583 209
102 Aalto Kari ESRC 9,500 210
103 Aalto Topias ESRC 9,467 211
104 Puumala Ilkka SC Ruka 9,333 212
105 Viljanen Mikko HSRC 9,333 213
106 Heimo Hannu SaSkö 9,300 214
107 Lappalainen Eemeli SquNa 9,200 215
108 Hautala Kari MetStone 9,167 216
109 Salminen Severi OSK 9,000 217
110 Herola Timo SqK 8,717 218
111 Kallioinen Timo SaSkö 8,667 219
112 Larvus Eero LahtiSq 8,500 220
113 Vikström Ilmari HSRC 8,333 221
114 Antikainen Harri OSK 8,200 222
115 Tapiola Tero KSQ 8,167 223
116 Lankinen Tatu JoSK 8,133 224
117 Männistö Mika SquNa 8,067 225
118 Rusanen Harri OSK 8,050 226
119 Kaukonen Markus ESRC 7,917 227
120 Raumolin Juha JSK 7,833 228
121 Kotila Juuso ESRC 7,583 229
122 Vihtonen Mathew MyyrSq 7,500 230
123 Raivio Taneli ESRC 7,467 231
124 Mether Jari WSK 7,333 232
125 Eskoli Vesa HSK 7,333 233
126 Rapelo Risto NääsSq 7,167 234
127 Kolhi Robert NääsSq 6,833 235
128 Elovirta Janne HSRC 6,667 236

MIEHET D-LUOKKA

Sija Nimi Seura K-arvo Juoks.no.
1 Seppälä Markus HSRC 6,667 237
1 Virgo Iain HSRC 6,667 238
3 Pietilä Vesa OSK 6,533 239
4 Koskela Vesa LahtiSq 6,500 240
5 Aarto Oliver Sq-88 6,250 241
6 Laitala Janne ESRC 6,167 242
7 En Janne KSQ 6,000 243
8 Sahla Atte TSSq 5,867 244
9 Ulkuniemi Tapio SqJu 5,717 245
10 Niivuori Lasse LSQ 5,667 246
11 Seikkula Marko OSK 5,483 247
12 Haanpää Hannu ESRC 5,333 248
12 Petelius Keijo KSQ 5,333 249
14 Helenius Sami NääsSq 5,167 250
14 Elo Samuli TSSq 5,167 251
16 Männistö Juha SqJu 5,000 252
16 Väisänen Kalle OSK 5,000 253
18 Falck Janne ESP 4,833 254
18 Vähämaa Vesa ESP 4,833 255
18 Haapakoski Sami YlivSq 4,833 256
18 Lappalainen Marko ESRC 4,833 257
18 Teitti Tuomas MiSq 4,833 258
18 Majander Joakim ESRC 4,833 259
24 Annala Timo LSQ 4,667 260
24 Koivisto Torbjörn ESP 4,667 261
24 Pyynönen Erkki NääsSq 4,667 262
24 Peltola Janne-Matti SalSi 4,667 263
28 Heikkinen Matias JSK 4,583 264
29 Salkala Ville ESRC 4,500 265
29 Teräsvirta Heikki SalSi 4,500 266
29 Kenakkala Sami OSK 4,500 267
29 Rintanen Juha SalSi 4,500 268
29 Lyytikkä Jarkko LahtiSq 4,500 269
29 Kerttula Klaus MiSq 4,500 270
29 Rintala Joni TSSq 4,500 271
29 Kontuniemi Jali NääsSq 4,500 272
37 Stengård Severi SquNa 4,250 273
37 Väisänen Jesse Smash 4,250 274
39 Lintunen Olli MiSq 4,167 275
40 Saariaho Mikko MetStone 3,833 276
40 Thil Karri YlivSq 3,833 277
42 Ylipoussu Tapani SC Ruka 3,833 278
42 Palo Timo LahtiSq 3,833 279
42 Määttänen Jani YlivSq 3,833 280
42 Nieminen Jukka-Pekka LSQ 3,833 281
46 Pennanen Kimmo ESRC 3,750 282
46 Lahdenperä Tatu JSK 3,750 283
48 Parviainen Leo SqK 3,667 284
48 Turto Tino TSSq 3,667 285
50 Tanskanen Ari SqK 3,617 286
51 Mäntylä Tommi ESRC 3,500 287
51 Rouste Jaakko ESRC 3,500 288
51 Parviainen Otto SqK 3,500 289
54 Kylliäinen Joonas ESRC 3,333 290
55 Mikkilä Janne PompS 3,167 291
55 Olkkonen Markku MiSq 3,167 292
55 Lokkila Mauri TSSq 3,167 293
58 Matalamäki Jan HSRC 2,833 294
58 Puura Kaius ESRC 2,833 295
60 Jokinen Matti LahtiSq 2,667 296
60 Pasma Jani Smash 2,667 297
62 Hyrske Markku HSK 2,500 298
62 Käpynen Tommi NääsSq 2,500 299
62 Holm Jarmo HSK 2,500 300
62 Tirkkonen Juha ESP 2,500 301
62 Saari Risto TSSq 2,500 302
62 Mattila Juho Sq-88 2,500 303
62 Wuolijoki Tapio HSK 2,500 304
62 Orphanou Raphael ESRC 2,500 305
62 Länsivierto Henri Sq-88 2,500 306
71 Kuuluvainen Juha TSSq 2,333 307
71 Pohja Harri ESRC 2,333 308
71 Walli Bertil ESP 2,333 309
71 Häggqvist Kaj LahtiSq 2,333 310
71 Blomqvist Jyri NääsSq 2,333 311
76 Kivi-Koskinen Marko HSRC 2,250 312
76 Soini Olli KSQ 2,250 313
78 Takala Samppa SquNa 2,133 314
79 Hassinen Heikki SalSi 2,000 315
79 Välimäki Mauri OSK 2,000 316
79 Mäkinen Eero NääsSq 2,000 317
79 Poutiainen Hannu MiSq 2,000 318
79 Lehto Eemi ESRC 2,000 319
79 Virolainen Mika MyyrSq 2,000 320
79 Mäenpää Lauri SquNa 2,000 321
86 Pitkänen Lupu HSRC 1,950 322
87 Kalo Antti MyyrSq 1,867 323
88 Suutari Roope MiSq 1,833 324
89 Laurén Markku HSRC 1,800 325
90 Kuusisto Linus OSK 1,750 326
90 Linser Niklas HSRC 1,750 327
92 Halonen Jari MyyrSq 1,667 328
92 Pääkkönen Mikko HSK 1,667 329
92 Kankaanpää Timo SalSi 1,667 330
92 Uotila Mika HSRC 1,667 331
92 Salomaa Lenni HSRC 1,667 332
92 Sihvonen Dan PompS 1,667 333
92 Keränen Kimmo MyyrSq 1,667 334
92 Hokkanen Ari SalSi 1,667 335
100 Laitinen Timo HSRC 1,500 336
100 Karppanen Leo HSRC 1,500 337
102 Salisbury Johannes ESRC 1,417 338
102 Jylli Severi SquNa 1,417 339
104 Soralahti Eero ESRC 1,333 340
104 Lappalainen Ukko MetStone 1,333 341
104 Nevanlinna Jussi Smash 1,333 342
104 Järvinen Ville SalSi 1,333 343
104 Rumpunen Lenni ESRC 1,333 344
104 Sirén Jan SquNa 1,333 345
110 Penttilä Risto E.J. HSK 1,167 346
110 Koskivaara Hugo ESRC 1,167 347
110 Rautio Valtteri MiSq 1,167 348
110 Tarvo Jukka ESP 1,167 349
114 Lambert Risto JSK 1,000 350
114 Karjalainen Eemeli SC Ruka 1,000 351
114 Kontiainen Juho ESRC 1,000 352
117 Väisänen Kasper OSK 0,917 353
118 Ekholm Lars VSK 0,833 354
119 Petäjä Ohto LahtiSq 0,750 355
119 Rauste Teemu Sq-88 0,750 356
119 Karppinen Sebastian OSK 0,750 357
122 Haapalinna Lenni HSRC 0,667 358
122 Mattila Joona Sq-88 0,667 359
122 Tarvo Jukka ESP 0,667 360
125 Huotari Joona OSK 0,583 361
125 Ruuttu Reko MiSq 0,583 362
125 Väisänen Oliver OSK 0,583 363
125 Webster Alexander JSK 0,583 364
129 Lampila Timo SalSi 0,500 365
129 Paatelma Markku VSK 0,500 366
129 Rossi Sakari ESRC 0,500 367
129 Pitkänen Akseli KSQ 0,500 368
133 Knuuti Eelis ESRC 0,417 369
133 Raumolin Joona HSRC 0,417 370
135 Räisänen Aaro MyyrSq 0,333 371
136 Koskinen Lauri SquNa 0,250 372
137 Niemi Tero ESRC 0,167 373
138 Henriksson Noel SquNa 0,083 374
138 Konttinen Jesse MyyrSq 0,083 375
138 Haggren Samuel ESRC 0,083 376
138 Rosendahl Nooa ESRC 0,083 377
138 Amer Omar MyyrSq 0,083 378

NAISET VALIO-LUOKKA

Sija Nimi Seura K-arvo Juoks.no.
1 Soini Emilia ESRC (PSA) 1
2 Korhonen Emilia ESRC (PSA) 2
3 Koskinen Riina HSRC 158,638 3
4 Huuhka Henrietta SqK 134,625 4
5 Särkkä Meeri HSK 128,538 5
6 Uusitalo Milla HSRC 120,200 6

NAISET A-LUOKKA

Sija Nimi Seura K-arvo Juoks.no.
1 Kostiainen Emilia ESRC 104,450 7
2 Piekäinen Riikka ESRC 97,400 8
3 Vainio Marja ESRC 96,600 9
4 Joutsi Viola SquNa 88,213 10
5 Stengård Kamilla SquNa 83,125 11
6 Xiao-Berglund Morgan ESRC 81,225 12
7 Valasma Saana OSK 80,725 13
8 Seilo Saimi SquNa 78,575 14
9 Stengård Jemina SquNa 77,450 15
9 Ekholm Maarit HSRC 77,450 15
11 Kolk vd Birgitta HSK 72,075 17
12 Joutsi Roosa SquNa 70,925 18
13 Aalto-Setälä Katri HSK 69,375 19
14 Linho Aino SquNa 68,100 20
15 Penttilä Johanna HSK 64,500 21
16 Stengård Iida SquNa 63,325 22
17 Kotila Jane ESRC 59,625 23

NAISET B-LUOKKA

Sija Nimi Seura K-arvo Juoks.no.
1 Vanhanen Susanna MiSq 58,000 24
2 Luhtala Inka ESRC 57,375 25
3 Luhtala Raila ESRC 57,150 26
4 Ruotanen Lotta JSK 55,275 27
5 Niemistö Sari HSK 51,250 28
6 Björnström Michaela HSRC 50,000 29
7 Niemelä Jutta MiSq 45,000 30
8 Vanhanen Saara MiSq 43,625 31
9 Ylikoski Heidi TSK 42,950 32
10 Ollikainen Nea ESRC 42,500 33
11 Nurmonen Susanna ESRC 37,225 34
12 Koivu Tiina ESRC 36,000 35
13 Toivanen Lotta TSSq 33,400 36
14 Mäkelä Minna TSK 33,200 37
15 Paksu Viivi MiSq 32,450 38
16 Kokko Monica LahtiSq 32,375 39
17 Närhi Marianna MiSq 26,750 40
18 Syväniemi Honne ESRC 25,125 41
19 Turkia Tanja LahtiSq 25,000 42
19 Mäkelä Heli HSK 25,000 43
21 Borgström Aada ESRC 24,000 44
22 Kronlund Lilli ESRC 23,500 45
23 Halme Hanna-Mari HSK 23,250 46
23 Ojala Pia ESRC 23,250 47

NAISET C-LUOKKA

Sija Nimi Seura K-arvo Juoks.no.
1 Lilja Cecilia ESRC 22,500 48
2 Wiman Stella SquNa 22,200 49
3 Salonen Senni ESRC 19,250 50
4 Mustonen Kristina LahtiSq 19,000 51
5 Wall Anna TSK 17,500 52
6 Seren Yrsa ESRC 16,500 53
7 Vuorela Lotta PompS 15,750 54
8 Anttila Kaisu ESRC 15,000 55
9 Schneider Leena JSK 14,250 56
10 Kiviharju Kristiina JSK 13,250 57
10 Prandstetter Satu HSK 13,250 58
12 Närhi Taina ESRC 13,125 59
13 Riutta Vivi HSK 13,000 60
14 Juutilainen Pinja HSK 12,500 61
14 Rehula Maria ESRC 12,500 62
16 Takala Helmi TSK 8,250 63
17 Irjala Janika KSQ 8,000 64
18 Salmi Heidi KSQ 6,750 65
19 Stengård Mia SquNa 6,000 66
20 Haapaniemi Amanda KSQ 5,500 67
21 Takala Hanna-Mari SquNa 5,000 68
22 Laitinen Maritta OSK 4,500 69
23 Ben-Amor Lara ESRC 4,375 70
24 Ylikoski Laura TSK 4,000 71
24 Rysä Kristiina ESRC 4,000 72
24 Takala Annika TSK 4,000 73
24 Kohijoki Kaisa SquNa 4,000 74
28 Kipinä Sari OSK 3,750 75
28 Parviainen Leena SqK 3,750 76
30 Piipponen Anni OSK 3,125 77
31 Ahlroos Maria TSSq 2,875 78
32 Sipilä Iiris ESRC 2,375 79
33 Koskivaara Karla ESRC 1,875 80
34 Härö Mona ESRC 1,625 81
35 Kario Sini ESRC 1,500 82
35 Paaso Oona OSK 1,500 83
37 Matalamäki Liisa OSK 1,375 84
37 Kenakkala Sini OSK 1,375 85
39 Hyysalo Viivi ESRC 0,750 86
39 Hyysalo Milja ESRC 0,750 87
41 Somoano Ella ESRC 0,375 88
42 Elomaa Bella Sq-88 0,250 89
42 Elomaa Isla Sq-88 0,250 90